როგორ განვითარდება მოვლენები უახლოეს მომავალში: აირჩიე ტაროს კარტი და გაიგე მომავალი
შენ უკვე გადადგი გაბედული ნაბიჯი მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებისკენ, მაგრამ ბოლო წერტილის დასმას ჯერ ვერ ბედავ. ეს კვირა შენგან მოითხოვს მეტი სიმტკიცეს და სითამამეს. წინსვლა ახლა გადამწყვეტია! იქნებ, დადგა დრო, თავად დაუწერო მას, გააგონო შენი თავი დამსაქმებელს ან მიხვიდე იმ ცეკვის გაკვეთილზე, რომელზეც ასე დიდი ხანია ოცნებობ. გაბედე — იღბალი სითამამეს მოაქვს!
მახვილების ცხრიანი
გილოცავ, ეს ერთ-ერთი ყველაზე ხელსაყრელი ბარათია ტაროს ნაკრებში! ახლა შენს მხარესაა ინტუიცია და მთელი სამყარო. იპოვი პასუხებს, მოიზიდავ სწორ ადამიანებს და გაიხსნება შესაძლებლობების კარი — მთავარია გულით მიიღო მოვლენები და ენდო შენს შინაგან ხმას. ეს კვირა განსაკუთრებულად იღბლიანია — უბრალოდ ყურადღებით იყავი ნიშნებზე!
მახვილების ექვსიანი
შენ ამჟამად სწორ ადგილზე ხარ — თითქოს პაზლის ის ბოლო ნაწილი ხარ, რომელიც იდეალურად ჯდება. თუმცა ეს პოზიცია შენგან მოითხოვს ვალდებულებების შესრულებას. ვერ გახვალ გვერდით — მაგრამ თუ შენს სიტყვას და საქმეს პატივს სცემ, ამ კვირას ყველაფერი ჰარმონიულად და წარმატებით წარიმართება.
კვერთხების ათიანი
შენ ბევრი იშრომე, სულაც არ აქვს მნიშვნელობა, ეს ემოციური, პროფესიული თუ პირადი შრომა იყო — და ახლა დროა, მიიღო შედეგები! შენი ენერგია და ნებისყოფა შენიშნა სამყარომ და ახალი შესაძლებლობებით გპასუხობს. თავს იმსახურებდი: ბედნიერებას, წარმატებას, სიყვარულს... გამოიყენე ეს ენერგია — ახლა შენი დროა!
სიკვდილის შებრუნებული არკანი
ნუ შეგაშინებს არკანის სახელი — ეს არ არის დასასრული, არამედ ახალი დასაწყისის წინაპირობა. თუმცა მისი შებრუნებული პოზიცია მიუთითებს, რომ შენ შეიძლება ახალს გაურბიხარ. შეიძლება ცვლილება მართლა რთულია, მაგრამ საჭირო. ეს არკანა გეუბნება: ნუ შეგეშინდება ცვლილებების — წინ მხოლოდ გაუმჯობესება გელოდება. გააგრძელე სვლა, თუნდაც მცირე ნაბიჯებით — მალე შენი განახლებული რეალობა დაგხვდება!